Регистрация Вход
МЕНЮ САЙТУ

СТАТТІ

Вибори у липні? В ОП відповіли The Economist: &quo...

Вибори у липні? В ОП відповіли The Economist: "Не було такої наради і доручення"Чи дійсно в Україні готуються до президентських виборів у липні? Британське видання The Economist стверджує, що так. Однак в Офісі президента (ОП) категорично заперечують: жодної наради з цього питання не було, як і жодних доручень щодо організації виборів.

 



Податкова діра «ОККО»: що приховує мережа АЗС під ...

Податкова діра «ОККО»: що приховує мережа АЗС під завісою волонтерстваБензин дуже вигідний товар для «скрутки», бо його можна прив’язати до будь-якого виробництва. Цю фразу голова податкового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев сказав в квітні 2021 року...



Слуга народу Ірина Борзова заробляла у Криму та от...

Слуга народу Ірина Борзова заробляла у Криму та отримала дорогу квартиру Скандали у команді «Слуги народу» та президента Володимира Зеленського не вщухають. Цього разу йтиметься про незаконний кримський бізнес нардепа Ірини Борзової




Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Поиск

Главная » 2025 » Апрель » 3 » Команда радника Трампа створила щонайменше 20 чатів у Signal для обговорення безпеки – Politico
09:21
Команда радника Трампа створила щонайменше 20 чатів у Signal для обговорення безпеки – Politico

Команда радника Трампа створила щонайменше 20 чатів у Signal для обговорення безпеки – PoliticoКоманда радника з національної безпеки Майка Волца активно використовувала месенджер Signal для координації роботи з питань міжнародної безпеки, включаючи ситуацію в Україні, Китаї, Секторі Гази, на Близькому Сході, в Африці та Європі.

Як повідомляє Politico, мінімум 20 групових чатів у Signal були створені для офіційних обговорень. Чотири джерела, яких особисто додавали до цих чатів, підтвердили, що бачили в них випадки обговорення конфіденційної інформації.

Двоє з цих джерел заявили, що брали участь у щонайменше 20 таких групах або мають безпосередні відомості про їхню діяльність.

Використання Signal адміністрацією Дональда Трампа виявилося значно ширшим, ніж повідомлялося раніше. Це ставить нові питання про рівень безпеки комунікацій у Білому домі під час його каденції та про те, чому офіційні особи покладалися на загальнодоступний месенджер для обговорення чутливих питань.

Категория: Новости | Просмотров: 724 | Добавил: admin | Теги: білий дім, Signal, Волтс | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
ComForm">
avatar

Обсудить на Юридическом форуме

ИНТЕРВЬЮ

Олександр Сирський: «Підготовлений мобілізаційний ресурс противника — близько 5 млн осіб. А мобресурс загалом — 20 мільйонів» . Частина 1.

Олександр Сирський: «Підготовлений мобілізаційний ресурс противника — близько 5 млн осіб. А мобресурс загалом — 20 мільйонів» Ще недавно президентські вибори у США для багатьох виглядали як шанс на завершення війни. Але ілюзії розвіяні – війна триває, і її динаміка лише наростає. У розгорнутому інтерв’ю LB.ua головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський говорить прямо



Кирило Говорун: На гроші Новинського лобісти влаштовують танці з бубнами довкола «гонінь проти УПЦ»

Після початку повномасштабної війни 2022-го в мережі з'явилася антивоєнна декларація, яку підписали понад п'ять сотень богословів, релігієзнавців, філософів з усього світу. Серед авторів цього тексту був і Говорун.