Регистрация Вход
МЕНЮ САЙТУ

СТАТТІ

Силовий тиск, побиття та погрози: звіт про масові ...

Детективів НАБУ б’ють, валять обличчям у підлогу, погрожують «нещасними випадками» дорогою до СІЗО та залякують їхні сім’ї автоматами.



Перевірки у «Скелі»: чи знайдуть винних, чи знову ...

Перевірки у «Скелі»: чи знайдуть винних, чи знову знайдуть пояснення?425-й окремий штурмовий полк «Скеля» опинився в центрі одразу кількох перевірок. Після резонансного розслідування видання «Бабель» Державне бюро розслідувань, Офіс Омбудсмана та Генеральний штаб ЗСУ розпочали власні перевірки.



Тендерне «перевтілення»: як фірма з орбіти екс-ОПЗ...

  Розслідування про те, як освоїти сотні мільйонів із бюджету, якщо твоя компанія офіційно забанена за махінації? Секретом успіху ділиться бізнес-оточення нардепа Віталія Борта (колишня «ОПЗЖ»). Журналісти «Схем» розплутали оборудку, де фігурують спільні поштові скриньки, техніка «в оренду» та відпочинок у Маямі.




Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Поиск

Главная » 2016 » Апрель » 11 » Главарь боевиков Плотницкий назвал "ЛНР" банановой республикой. ВИДЕО
11:07
Главарь боевиков Плотницкий назвал "ЛНР" банановой республикой. ВИДЕО

Главарь боевиков Плотницкий назвал "ЛНР" банановой республикой. ВИДЕОГлаварь луганских боевиков Игорь Плотницкий назвал "ЛНР" банановой республикой и пожаловался, что никаких инвестиций не будет. Об этом он заявил на заседании "совета министров", сообщает Украинская правда.

"А реализация наших бюджетных программ каким образом у вас учтена? Куда это все? Где оно у нас? Инвестиционного развития у нас вообще нет. Мы настолько банановая республика, что нам никто рубля сюда не привезет. Инвестиций не будет", – отметил он.

 

 

Категория: Новости | Просмотров: 1354 | Добавил: admin | Теги: Плотницкий, ЛНР, банановая республика | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
ComForm">
avatar

Обсудить на Юридическом форуме

ИНТЕРВЬЮ

Олександр Сирський: «Підготовлений мобілізаційний ресурс противника — близько 5 млн осіб. А мобресурс загалом — 20 мільйонів» . Частина 2.

Олександр Сирський: «Підготовлений мобілізаційний ресурс противника — близько 5 млн осіб. А мобресурс загалом — 20 мільйонів» . Частина 2.Ви самі можете оцінити коректність цієї оцінки, тому що після цього був уже Курський наступ. І фактично він повністю відтворив ту наступальну операцію, яка була в Харкові.



Тарас Ткаченко про мобілізацію у ЗСУ, скандал з прізвищем Зеленський та конфлікт зі Стасом Бокланом

"Європа закрилася, вже не хоче бачити війну". Тарас Ткаченко – про мобілізацію у ЗСУ, скандал з прізвищем Зеленський та конфлікт зі Стасом БокланомТарас Ткаченко – відомий український кінорежисер, що зняв картини "Чорний ворон" з Тарасом Цимбалюком та Наталею Сумською, "Гніздо горлиці" з Риммою Зюбіною, серіали "Хазяїн" із Богданом Бенюком та Ольгою Сумською, "Мама" з Олесею Жураківською та багато інших робіт. Влітку 2022 року митець мобілізувався до лав ЗСУ.