425-й окремий штурмовий полк «Скеля» опинився в центрі одразу кількох перевірок. Після резонансного розслідування видання «Бабель» Державне бюро розслідувань, Офіс Омбудсмана та Генеральний штаб ЗСУ розпочали власні перевірки.
Розслідування про те, як освоїти сотні мільйонів із бюджету, якщо твоя компанія офіційно забанена за махінації? Секретом успіху ділиться бізнес-оточення нардепа Віталія Борта (колишня «ОПЗЖ»). Журналісти «Схем» розплутали оборудку, де фігурують спільні поштові скриньки, техніка «в оренду» та відпочинок у Маямі.
21 травня іспанські ЗМІ повідомили про вбивство Андрія Портнова – зрадника, одіозного блогера та колишнього українського неформального куратора судової системи, про якого ходили наполегливі чутки, що нібито "колишніх" не буває.
Block title
Block content
Block title
Block content
Block title
Block content
Block title
Block content
Block title
Block content
Block title
Block content
Block title
Block content
Block title
Block content
Block title
Block content
Block title
Block content
Block title
Block content
Block title
Block content
Block title
Block content
Block title
Block content
Поиск
Главная » 2012»Август»17 » Тернопольщина объявила себя вне юрисдикции закона о языках
09:28
Тернопольщина объявила себя вне юрисдикции закона о языках
Тернопольский областной совет признал закон об основах государственной языковой политики таким, что не распространяется на территорию региона. Об этом говорится в соответствующем решении депутатов облсовета.
За то, чтобы лишить закон правовых последствий на территории Тернопольщины, проголосовали 66 депутатов. Еще 1 воздержался, а 7 избранников не участвовали в принятии решения.
Облсовет также призвал Конституционный суд Украины признать данный закон недействительным.
Ранее за введение в действие положений закона о предоставлении русскому языку статуса регионального проголосовали в Одесском, Запорожском, Донецком областных советоах а также горсоветов Севастополя, Одессы и Красного Луча. Подготовка к реализации аналогичных решений продолжается в Днепропетровском и Харьковском городских советах, а также парламенте Автономной республики Крым.
Ви самі можете оцінити коректність цієї оцінки, тому що після цього був уже Курський наступ. І фактично він повністю відтворив ту наступальну операцію, яка була в Харкові.
Тарас Ткаченко – відомий український кінорежисер, що зняв картини "Чорний ворон" з Тарасом Цимбалюком та Наталею Сумською, "Гніздо горлиці" з Риммою Зюбіною, серіали "Хазяїн" із Богданом Бенюком та Ольгою Сумською, "Мама" з Олесею Жураківською та багато інших робіт. Влітку 2022 року митець мобілізувався до лав ЗСУ.