Регистрация Вход
МЕНЮ САЙТУ

СТАТТІ

Ким був "сірий кардинал" і куратор судов...

Ким був "сірий кардинал" і куратор судової системи Януковича: велика біографія Андрія Портнова https://24tv.ua/andriy-portnov-biografiya-hto-takiy-skandali-yak-buv-radnikom_n282777821 травня іспанські ЗМІ повідомили про вбивство Андрія Портнова – зрадника, одіозного блогера та колишнього українського неформального куратора судової системи, про якого ходили наполегливі чутки, що нібито "колишніх" не буває.



Вибори у липні? В ОП відповіли The Economist: &quo...

Вибори у липні? В ОП відповіли The Economist: "Не було такої наради і доручення"Чи дійсно в Україні готуються до президентських виборів у липні? Британське видання The Economist стверджує, що так. Однак в Офісі президента (ОП) категорично заперечують: жодної наради з цього питання не було, як і жодних доручень щодо організації виборів.

 



Податкова діра «ОККО»: що приховує мережа АЗС під ...

Податкова діра «ОККО»: що приховує мережа АЗС під завісою волонтерстваБензин дуже вигідний товар для «скрутки», бо його можна прив’язати до будь-якого виробництва. Цю фразу голова податкового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев сказав в квітні 2021 року...




Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Поиск

Главная » 2011 » Май » 17 » Враги музеев-2011. Составлен рейтинг
09:05
Враги музеев-2011. Составлен рейтинг

Ко Дню музеев специалисты отрасли составили антирейтинг структур, которые уничтожают музеи, препятствуют их работе, организуют рейдерские атаки, игнорируют протесты общественности и прессы.

Больше всего вреда музейной отрасли Украины принесли фанатичные служители Украинской Православной Церкви  Московского Патриархата. Именно на их счету многочисленные захваты музейных помещений, блокады, осадки, незаконные ремонты, снос исторических объектов, наглые иски в суды на отдельных журналистов и редакции СМИ.

«Серебряную» медаль получил нынешний Министр культуры Украины господин Кулиняк с собственной некомпетентной командой управленцев. Именно они назначают случайных людей на руководящие должности всемирноизвестных музеев, всячески лоббируют интересы московской церкви, позволяют незаконную перестройку, уничтожение уникальных экспонатов.

Третью строчку уверенно занимает печально академик НАН Украины господин Жулинский, который своим бездействием, странными кадровыми назначениями криминализированных лиц, фактически уничтожает наибольший скансен в Европе - Национальный музей народной архитектуры и быта Украины в Пирогово. Численные протесты коллектива, научной общественности, политиков демонстративно игнорируются. Выводы многочисленных контролирующих органов о грубых нарушениях законодательства также остаются без внимания.

Музеи Украины


Категория: Новости | Просмотров: 1232 | Добавил: admin | Теги: рейтинг, пирогово, музей | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
ComForm">
avatar

Обсудить на Юридическом форуме

ИНТЕРВЬЮ

Олександр Сирський: «Підготовлений мобілізаційний ресурс противника — близько 5 млн осіб. А мобресурс загалом — 20 мільйонів» . Частина 2.

Олександр Сирський: «Підготовлений мобілізаційний ресурс противника — близько 5 млн осіб. А мобресурс загалом — 20 мільйонів» . Частина 2.Ви самі можете оцінити коректність цієї оцінки, тому що після цього був уже Курський наступ. І фактично він повністю відтворив ту наступальну операцію, яка була в Харкові.



Тарас Ткаченко про мобілізацію у ЗСУ, скандал з прізвищем Зеленський та конфлікт зі Стасом Бокланом

"Європа закрилася, вже не хоче бачити війну". Тарас Ткаченко – про мобілізацію у ЗСУ, скандал з прізвищем Зеленський та конфлікт зі Стасом БокланомТарас Ткаченко – відомий український кінорежисер, що зняв картини "Чорний ворон" з Тарасом Цимбалюком та Наталею Сумською, "Гніздо горлиці" з Риммою Зюбіною, серіали "Хазяїн" із Богданом Бенюком та Ольгою Сумською, "Мама" з Олесею Жураківською та багато інших робіт. Влітку 2022 року митець мобілізувався до лав ЗСУ.