Регистрация Вход
МЕНЮ САЙТУ

СТАТТІ

Ким був "сірий кардинал" і куратор судов...

Ким був "сірий кардинал" і куратор судової системи Януковича: велика біографія Андрія Портнова https://24tv.ua/andriy-portnov-biografiya-hto-takiy-skandali-yak-buv-radnikom_n282777821 травня іспанські ЗМІ повідомили про вбивство Андрія Портнова – зрадника, одіозного блогера та колишнього українського неформального куратора судової системи, про якого ходили наполегливі чутки, що нібито "колишніх" не буває.



Вибори у липні? В ОП відповіли The Economist: &quo...

Вибори у липні? В ОП відповіли The Economist: "Не було такої наради і доручення"Чи дійсно в Україні готуються до президентських виборів у липні? Британське видання The Economist стверджує, що так. Однак в Офісі президента (ОП) категорично заперечують: жодної наради з цього питання не було, як і жодних доручень щодо організації виборів.

 



Податкова діра «ОККО»: що приховує мережа АЗС під ...

Податкова діра «ОККО»: що приховує мережа АЗС під завісою волонтерстваБензин дуже вигідний товар для «скрутки», бо його можна прив’язати до будь-якого виробництва. Цю фразу голова податкового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев сказав в квітні 2021 року...




Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Поиск

Главная » НОВОСТИ

С начала 2016 года полицейские разбили более 600 патрульных автомобилей. Об этом сообщили в Национальной полиции Украины.

«В результате ДТП с начала года поврежден 661 патрульный автомобиль», — рассказали  Politeka в полиции.

Ранее в Нацполиции анонсировали покупк ... Читать дальше »

Категорія: Новости | Переглядів: 1009 | Додав: admin | Дата: 22.12.2016 | Коментарі (0)

Стали известны подробности яркого корпоративного мероприятия Государственной фискальной службы, прошедшего по схеме "Мы славно поработаем и славно отдохнем".

Журналист-расследователь Дмитрий Гнап опубликовал подробности новогоднего корпоратива Государственной фискальной службы, которую возглявляет Роман Насиров.

"Война, бюджет, ... Читать дальше »

Категорія: Новости | Переглядів: 974 | Додав: admin | Дата: 22.12.2016 | Коментарі (0)

Руководитель украинского Кабинета министров Владимир Гройсман на заседании Парламента раскритиковал в пух и прах главную в "Батькивщине" Юлию Тимошенко, которая выразила протест, выступив против принятия бюджета для страны на последующий год.

"Если к трибуне выходят юные депутаты, участвуя во флешмобах, говорят, что они против бюджета, то я не имею ничего против, поскольку они совсем еще неопытные. Но когда сюда желала выйти лидер фракции (Юлия Тимошенко - прим. р ... Читать дальше »

Категорія: Новости | Переглядів: 1131 | Додав: admin | Дата: 22.12.2016 | Коментарі (0)

Сеть супермаркетов «Ашан» отказалась от продукции торговой марки «Рошен», которая принадлежит президенту Украины Петру Порошенко.

Руководство магазинов уже проинформировало об этом своих покупателей при помощи специальных объявлений. Об этом сообщил журналист Павел Шеремет.

«Ашан сдал Рошен», - именно так подписал Шеремет фотографию, сделанную в одном из магазинов сети, передает ... Читать дальше »

Категорія: Новости | Переглядів: 1322 | Додав: admin | Дата: 22.12.2016 | Коментарі (0)

Киевлян привел в замешательство необычный билборд на столичном проспекте Победы с изображением лидера "Радикальной партии" Олега Ляшко.

На рекламном щите нардеп изображен на фоне украшенной новогодней елки, сообщает портал znaj.ua.

"Каждом ... Читать дальше »

Категорія: Новости | Переглядів: 1139 | Додав: admin | Дата: 22.12.2016 | Коментарі (0)

ИНТЕРВЬЮ

Олександр Сирський: «Підготовлений мобілізаційний ресурс противника — близько 5 млн осіб. А мобресурс загалом — 20 мільйонів» . Частина 2.

Олександр Сирський: «Підготовлений мобілізаційний ресурс противника — близько 5 млн осіб. А мобресурс загалом — 20 мільйонів» . Частина 2.Ви самі можете оцінити коректність цієї оцінки, тому що після цього був уже Курський наступ. І фактично він повністю відтворив ту наступальну операцію, яка була в Харкові.



Тарас Ткаченко про мобілізацію у ЗСУ, скандал з прізвищем Зеленський та конфлікт зі Стасом Бокланом

"Європа закрилася, вже не хоче бачити війну". Тарас Ткаченко – про мобілізацію у ЗСУ, скандал з прізвищем Зеленський та конфлікт зі Стасом БокланомТарас Ткаченко – відомий український кінорежисер, що зняв картини "Чорний ворон" з Тарасом Цимбалюком та Наталею Сумською, "Гніздо горлиці" з Риммою Зюбіною, серіали "Хазяїн" із Богданом Бенюком та Ольгою Сумською, "Мама" з Олесею Жураківською та багато інших робіт. Влітку 2022 року митець мобілізувався до лав ЗСУ.