21 травня іспанські ЗМІ повідомили про вбивство Андрія Портнова – зрадника, одіозного блогера та колишнього українського неформального куратора судової системи, про якого ходили наполегливі чутки, що нібито "колишніх" не буває.
Чи дійсно в Україні готуються до президентських виборів у липні? Британське видання The Economist стверджує, що так. Однак в Офісі президента (ОП) категорично заперечують: жодної наради з цього питання не було, як і жодних доручень щодо організації виборів.
Бензин дуже вигідний товар для «скрутки», бо його можна прив’язати до будь-якого виробництва. Цю фразу голова податкового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев сказав в квітні 2021 року...
Block title
Block content
Block title
Block content
Block title
Block content
Block title
Block content
Block title
Block content
Block title
Block content
Block title
Block content
Block title
Block content
Block title
Block content
Block title
Block content
Block title
Block content
Block title
Block content
Block title
Block content
Block title
Block content
Поиск
Главная » 2014»Апрель»7 » Богословская: Прокремлевские силы готовят в Украине новый переворот
09:48
Богословская: Прокремлевские силы готовят в Украине новый переворот
Экс-регионал и народный депутат Инна Богословская заявила, что сегодня должен состояться Съезд судей, на который часть делегатов избраны незаконно.Она называет съезд частью плана первого экс-заместителя главы Администрации президента Андрея Портнова и его соратников в Украине.
«Их задача – в случае проигрыша протеже Кремля на внеочередных президентских выборах 2014 года, провести новые выборы главы государства в марте 2015 года», – пишет Богословская в своем блоге на «Украинской правде».
По словам нардепа, после получения прокремлевскими силами в Украине в Конституционном суде большинства лояльных им судей, они будут на фоне подготовленных массовых противостояний серьезным рычагом для усиления дестабилизации в Украине.
Богословская приводит обращение, подписанное народными депутатами относительно того, что происходит в судебной среде.
Ви самі можете оцінити коректність цієї оцінки, тому що після цього був уже Курський наступ. І фактично він повністю відтворив ту наступальну операцію, яка була в Харкові.
Тарас Ткаченко – відомий український кінорежисер, що зняв картини "Чорний ворон" з Тарасом Цимбалюком та Наталею Сумською, "Гніздо горлиці" з Риммою Зюбіною, серіали "Хазяїн" із Богданом Бенюком та Ольгою Сумською, "Мама" з Олесею Жураківською та багато інших робіт. Влітку 2022 року митець мобілізувався до лав ЗСУ.