Чи дійсно в Україні готуються до президентських виборів у липні? Британське видання The Economist стверджує, що так. Однак в Офісі президента (ОП) категорично заперечують: жодної наради з цього питання не було, як і жодних доручень щодо організації виборів.
Бензин дуже вигідний товар для «скрутки», бо його можна прив’язати до будь-якого виробництва. Цю фразу голова податкового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев сказав в квітні 2021 року...
Скандали у команді «Слуги народу» та президента Володимира Зеленського не вщухають.Цього разу йтиметься про незаконний кримський бізнес нардепа Ірини Борзової
В Верховной Раде зарегистрирован законопроект о переименовании Днепропетровска в Днепр. Об этом сообщил автор законопроекта народный депутат Андрей Денисенко у себя в Facebook.
"Собственно, этого требуют нормы закона о декоммунизации, а также ощущение нравственного долга перед памятью жертв тоталитарного режима", - отметил Денисенко.
Напомним, что в Украине окончательно запретили Коммунистическую партию. 21 мая 2015 года в Украине вступили в силу четыре закона о декоммунизации, которые, в частности, запрещают пропаганду советской и нацистской символики.
Ви самі можете оцінити коректність цієї оцінки, тому що після цього був уже Курський наступ. І фактично він повністю відтворив ту наступальну операцію, яка була в Харкові.
Тарас Ткаченко – відомий український кінорежисер, що зняв картини "Чорний ворон" з Тарасом Цимбалюком та Наталею Сумською, "Гніздо горлиці" з Риммою Зюбіною, серіали "Хазяїн" із Богданом Бенюком та Ольгою Сумською, "Мама" з Олесею Жураківською та багато інших робіт. Влітку 2022 року митець мобілізувався до лав ЗСУ.