Регистрация Вход
МЕНЮ САЙТУ

СТАТТІ

Ким був "сірий кардинал" і куратор судов...

Ким був "сірий кардинал" і куратор судової системи Януковича: велика біографія Андрія Портнова https://24tv.ua/andriy-portnov-biografiya-hto-takiy-skandali-yak-buv-radnikom_n282777821 травня іспанські ЗМІ повідомили про вбивство Андрія Портнова – зрадника, одіозного блогера та колишнього українського неформального куратора судової системи, про якого ходили наполегливі чутки, що нібито "колишніх" не буває.



Вибори у липні? В ОП відповіли The Economist: &quo...

Вибори у липні? В ОП відповіли The Economist: "Не було такої наради і доручення"Чи дійсно в Україні готуються до президентських виборів у липні? Британське видання The Economist стверджує, що так. Однак в Офісі президента (ОП) категорично заперечують: жодної наради з цього питання не було, як і жодних доручень щодо організації виборів.

 



Податкова діра «ОККО»: що приховує мережа АЗС під ...

Податкова діра «ОККО»: що приховує мережа АЗС під завісою волонтерстваБензин дуже вигідний товар для «скрутки», бо його можна прив’язати до будь-якого виробництва. Цю фразу голова податкового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев сказав в квітні 2021 року...




Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Поиск

Главная » 2014 » Октябрь » 31 » Известны претенденты на министерские должности
15:58
Известны претенденты на министерские должности

Известны претенденты на министерские должностиНа должность вице-премьера или спикера ВР рассматривается кандидатура Владимира Гройсмана. Об этом сообщают источники «Украинской правды».

По их словам, кандидатуры рассматривались в ходе консультаций по созданию коалиции в Раде восьмого созыва. Кроме того, на должность спикера ВР рассматривается кандидатура Юрия Луценко.

На должность министра здравоохранения рассматривают кандидатуру Ольги Богомолец. На должность министра экономики – Виктор Пинзеник. Кресло министра социальной политики вероятно займет Павел Розенко. Сам Розенко позже отметил, что его кандидатура на эту должность рассматриваться не будет.

Министерство аграрной политики может возглавить Анатолий Матвиенко. Также его кандидатура рассматривается на должность главы Ивано-Франковской ОГА. На должность министра образования рассматривают кандидатуру нынешнего главы министерства Сергей Квит.

По информации источников УП, Петру Порошенко также удалось договориться о вхождении во фракцию его Блока около 20 мажоритарщиков-самовыдвиженцев.

Кроме того, известны предложения Народного фронта. Так на должность министра финансов в НФ рассматривают кандидатуру Андрея Пышного. На посту министра юстиции предлагают оставить Павла Петренко. Также в НФ предлагают оставить на посту министра соцполитики Людмилу Денисову, а министра кабинета министров – Остапа Семерака.

Категория: Новости | Просмотров: 1721 | Добавил: admin | Теги: рада, Кабмин, Порошенко, назначения | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
ComForm">
avatar

Обсудить на Юридическом форуме

ИНТЕРВЬЮ

Олександр Сирський: «Підготовлений мобілізаційний ресурс противника — близько 5 млн осіб. А мобресурс загалом — 20 мільйонів» . Частина 2.

Олександр Сирський: «Підготовлений мобілізаційний ресурс противника — близько 5 млн осіб. А мобресурс загалом — 20 мільйонів» . Частина 2.Ви самі можете оцінити коректність цієї оцінки, тому що після цього був уже Курський наступ. І фактично він повністю відтворив ту наступальну операцію, яка була в Харкові.



Тарас Ткаченко про мобілізацію у ЗСУ, скандал з прізвищем Зеленський та конфлікт зі Стасом Бокланом

"Європа закрилася, вже не хоче бачити війну". Тарас Ткаченко – про мобілізацію у ЗСУ, скандал з прізвищем Зеленський та конфлікт зі Стасом БокланомТарас Ткаченко – відомий український кінорежисер, що зняв картини "Чорний ворон" з Тарасом Цимбалюком та Наталею Сумською, "Гніздо горлиці" з Риммою Зюбіною, серіали "Хазяїн" із Богданом Бенюком та Ольгою Сумською, "Мама" з Олесею Жураківською та багато інших робіт. Влітку 2022 року митець мобілізувався до лав ЗСУ.