21 травня іспанські ЗМІ повідомили про вбивство Андрія Портнова – зрадника, одіозного блогера та колишнього українського неформального куратора судової системи, про якого ходили наполегливі чутки, що нібито "колишніх" не буває.
Чи дійсно в Україні готуються до президентських виборів у липні? Британське видання The Economist стверджує, що так. Однак в Офісі президента (ОП) категорично заперечують: жодної наради з цього питання не було, як і жодних доручень щодо організації виборів.
Бензин дуже вигідний товар для «скрутки», бо його можна прив’язати до будь-якого виробництва. Цю фразу голова податкового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев сказав в квітні 2021 року...
Block title
Block content
Block title
Block content
Block title
Block content
Block title
Block content
Block title
Block content
Block title
Block content
Block title
Block content
Block title
Block content
Block title
Block content
Block title
Block content
Block title
Block content
Block title
Block content
Block title
Block content
Block title
Block content
Поиск
Главная » 2015»Сентябрь»9 » Общественный совет Минздрава Украины возглавил представитель... партии политики Путина
09:33
Общественный совет Минздрава Украины возглавил представитель... партии политики Путина
Председателем Общественного совета Минздрава был избран активист, причастный к пророссийской «Партии политики Путина». В частности, о членстве Максима Ионова в такой партии говорится в документе ЦИК, сообщает Национальное бюро расследований Украины.
В частности, в приложении к постановлению Центральной избирательной комиссии от 4 января 2006 года № 38, в котором приведен избирательный список кандидатов в народные депутаты Украины Политической партии Украины «Партия политики ПУТИНА», говорится:
«Ионов Максим Николаевич, 1984 года рождения, член Политической партии Украины «Партия политики ПУТИНА», образование среднее, медбрат Киевской станции скорой медицинской помощи, проживает в Киеве, включен в избирательный список под № 145».
Напомним, в конце апреля 2015 года Максим Ионов был избран председателем общественного совета Минздрава, о чем сообщила пресс-служба ведомства.
Кроме того, указанное лицо также входит в состав Общественного совета при КГГА Виталия Кличка.
Ви самі можете оцінити коректність цієї оцінки, тому що після цього був уже Курський наступ. І фактично він повністю відтворив ту наступальну операцію, яка була в Харкові.
Тарас Ткаченко – відомий український кінорежисер, що зняв картини "Чорний ворон" з Тарасом Цимбалюком та Наталею Сумською, "Гніздо горлиці" з Риммою Зюбіною, серіали "Хазяїн" із Богданом Бенюком та Ольгою Сумською, "Мама" з Олесею Жураківською та багато інших робіт. Влітку 2022 року митець мобілізувався до лав ЗСУ.