21 травня іспанські ЗМІ повідомили про вбивство Андрія Портнова – зрадника, одіозного блогера та колишнього українського неформального куратора судової системи, про якого ходили наполегливі чутки, що нібито "колишніх" не буває.
Чи дійсно в Україні готуються до президентських виборів у липні? Британське видання The Economist стверджує, що так. Однак в Офісі президента (ОП) категорично заперечують: жодної наради з цього питання не було, як і жодних доручень щодо організації виборів.
Бензин дуже вигідний товар для «скрутки», бо його можна прив’язати до будь-якого виробництва. Цю фразу голова податкового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев сказав в квітні 2021 року...
Первый вице-губернатор Одесской области Владимир Жмак покинул своего руководителя Михаила Саакашвили. Об этом сам чиновник сообщил редакции 368.media.
Соответствующее распоряжение об увольнении уже готово. Владимир Жмак заявил, что проработал в должности ровно год с момента назначения по договоренности с Михаилом Саакашвили. Слово свое он сдержал и теперь увольняется.
Таким образом, у губернатора больше не осталось людей с практическом опытом руководства.
Отметим, что в ОГА не так давно объявили конкурс на нового руководителя аппарата. Сейчас должность занимает Вадим Грузин. Кроме того, по данным источников в обладминистрации, свой пост покинет и главный «транспортник» области Георгий Зубко.
Ви самі можете оцінити коректність цієї оцінки, тому що після цього був уже Курський наступ. І фактично він повністю відтворив ту наступальну операцію, яка була в Харкові.
Тарас Ткаченко – відомий український кінорежисер, що зняв картини "Чорний ворон" з Тарасом Цимбалюком та Наталею Сумською, "Гніздо горлиці" з Риммою Зюбіною, серіали "Хазяїн" із Богданом Бенюком та Ольгою Сумською, "Мама" з Олесею Жураківською та багато інших робіт. Влітку 2022 року митець мобілізувався до лав ЗСУ.