21 травня іспанські ЗМІ повідомили про вбивство Андрія Портнова – зрадника, одіозного блогера та колишнього українського неформального куратора судової системи, про якого ходили наполегливі чутки, що нібито "колишніх" не буває.
Чи дійсно в Україні готуються до президентських виборів у липні? Британське видання The Economist стверджує, що так. Однак в Офісі президента (ОП) категорично заперечують: жодної наради з цього питання не було, як і жодних доручень щодо організації виборів.
Бензин дуже вигідний товар для «скрутки», бо його можна прив’язати до будь-якого виробництва. Цю фразу голова податкового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев сказав в квітні 2021 року...
Block title
Block content
Block title
Block content
Block title
Block content
Block title
Block content
Block title
Block content
Block title
Block content
Block title
Block content
Block title
Block content
Block title
Block content
Block title
Block content
Block title
Block content
Block title
Block content
Block title
Block content
Block title
Block content
Поиск
Главная » 2016»Апрель»4 » Пьяный зампрокурора Одесчины , угрожая пистолетом, устроил дебош в кафе. ВИДЕО
14:22
Пьяный зампрокурора Одесчины , угрожая пистолетом, устроил дебош в кафе. ВИДЕО
3 апреля утром в одном из кафе в центре Одессы дебоширил сотрудник областной прокуратуры. Об этом сообщает одесский «Автомайдан».
«Утро началось весело. Пьяный зампрокурора области Никифоров Александр Васильевич, угрожая пистолетом, рассказывал, как хорошо, что теперь прокурором области стал Стоянов, — отметили в организации. — Естественно был задержан,в данный момент находится в Приморском отделении полиции…Еще у него при себе ключи оказались с брелком Москва».
В пресс-службе прокуратуры подтвердили факт конфликта, однако уточнили, что Никифоров является прокурором отдела, а не зампрокурора области. Произошедшее предварительно квалифицируют как хулиганство, сообщает Думская.
Прокуратура Одесской области открыла уголовное производство по факту конфликта в центре Одессы, в котором принял участие прокурор области.
«3 апреля, по факту конфликта в кафе в центре Одессы с участием прокурора отдела прокуратуры области внесены сведения в ЕРДР по ч. 4 ст. 296 УК Украины (хулиганство)», - отмечается в сообщении пресс-службы прокуратуры.
В то же время в прокуратуру уточнили, что информация относительно участия в инциденте заместителя прокурора области не соответствует действительности.
В данный момент продолжается досудебное расследование. Следствие изучает все обстоятельства конфликта.
Ви самі можете оцінити коректність цієї оцінки, тому що після цього був уже Курський наступ. І фактично він повністю відтворив ту наступальну операцію, яка була в Харкові.
Тарас Ткаченко – відомий український кінорежисер, що зняв картини "Чорний ворон" з Тарасом Цимбалюком та Наталею Сумською, "Гніздо горлиці" з Риммою Зюбіною, серіали "Хазяїн" із Богданом Бенюком та Ольгою Сумською, "Мама" з Олесею Жураківською та багато інших робіт. Влітку 2022 року митець мобілізувався до лав ЗСУ.