Регистрация Вход
МЕНЮ САЙТУ

СТАТТІ

Ким був "сірий кардинал" і куратор судов...

Ким був "сірий кардинал" і куратор судової системи Януковича: велика біографія Андрія Портнова https://24tv.ua/andriy-portnov-biografiya-hto-takiy-skandali-yak-buv-radnikom_n282777821 травня іспанські ЗМІ повідомили про вбивство Андрія Портнова – зрадника, одіозного блогера та колишнього українського неформального куратора судової системи, про якого ходили наполегливі чутки, що нібито "колишніх" не буває.



Вибори у липні? В ОП відповіли The Economist: &quo...

Вибори у липні? В ОП відповіли The Economist: "Не було такої наради і доручення"Чи дійсно в Україні готуються до президентських виборів у липні? Британське видання The Economist стверджує, що так. Однак в Офісі президента (ОП) категорично заперечують: жодної наради з цього питання не було, як і жодних доручень щодо організації виборів.

 



Податкова діра «ОККО»: що приховує мережа АЗС під ...

Податкова діра «ОККО»: що приховує мережа АЗС під завісою волонтерстваБензин дуже вигідний товар для «скрутки», бо його можна прив’язати до будь-якого виробництва. Цю фразу голова податкового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев сказав в квітні 2021 року...




Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Поиск

Главная » 2012 » Май » 23 » Почти четверть крымчан готовы продать свой голос на выборах
13:24
Почти четверть крымчан готовы продать свой голос на выборах

Почти четверть крымчан готовы продать свой голос на выборахПо данным социологического исследования «Отношение крымчан к выборам и избирательной кампании», который проводился среди жителей Автономной Республики Крым и г. Севастополь,  41,2% крымчан намерены принять участие в выборах. Не придут на избирательные участки 36,2% респондентов. 22,6% опрошенных затруднились ответить на данный вопрос.

Часть респондентов (44,2%) проголосуют за ту политическую силу, за которую голосовали в прошлый раз. 38, 7% крымчан скорее проголосуют за другую политическую силу. Затруднились ответить на этот вопрос 17,1% опрошенных. Такие данные распространила Крымская республиканская организация ВМОО «Союз молодых политологов Украины».

Исследование также показало, что 53,8% крымчан считают несправедливой отсутствие графы «против всех» на предстоящих парламентских выборах. 28,6% опрошенных считают это справедливым. Затруднились ответить 17,6% респондентов.

Согласно исследованию, 34,5% крымчан получают информацию о политических партиях по телевидению. 20,3% респондентов – через интернет. 13,2% – газеты/журналы. 8.9% – реклама на «билбордах». 8,6% – радио. 8,3% – от знакомых. 6,2% – посредством встреч политика с избирателями.

В ходе исследования удалось выяснить, что 24,4% крымчан продадут свой голос на выборах за «материальную помощь» от кандидата в депутаты. 23,2% опрошенных примут «материальную помощь», но проголосуют за другого кандидата. 30,6% – не примут такую «помощь». Затрудняюсь ответить – 21,8% респондентов.

Социологическое исследование проводилось среди жителей Автономной Республики Крым и Севастополя с 16 по 23 мая 2012 года. В ходе исследования было опрошено 2006 респондентов. Статистическая погрешность не превышает 2,3%.


Категория: Новости | Просмотров: 1156 | Добавил: admin | Теги: продажа, КРЫМ, голос, выборы | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
ComForm">
avatar

Обсудить на Юридическом форуме

ИНТЕРВЬЮ

Олександр Сирський: «Підготовлений мобілізаційний ресурс противника — близько 5 млн осіб. А мобресурс загалом — 20 мільйонів» . Частина 2.

Олександр Сирський: «Підготовлений мобілізаційний ресурс противника — близько 5 млн осіб. А мобресурс загалом — 20 мільйонів» . Частина 2.Ви самі можете оцінити коректність цієї оцінки, тому що після цього був уже Курський наступ. І фактично він повністю відтворив ту наступальну операцію, яка була в Харкові.



Тарас Ткаченко про мобілізацію у ЗСУ, скандал з прізвищем Зеленський та конфлікт зі Стасом Бокланом

"Європа закрилася, вже не хоче бачити війну". Тарас Ткаченко – про мобілізацію у ЗСУ, скандал з прізвищем Зеленський та конфлікт зі Стасом БокланомТарас Ткаченко – відомий український кінорежисер, що зняв картини "Чорний ворон" з Тарасом Цимбалюком та Наталею Сумською, "Гніздо горлиці" з Риммою Зюбіною, серіали "Хазяїн" із Богданом Бенюком та Ольгою Сумською, "Мама" з Олесею Жураківською та багато інших робіт. Влітку 2022 року митець мобілізувався до лав ЗСУ.