Регистрация Вход
МЕНЮ САЙТУ

СТАТТІ

Ким був "сірий кардинал" і куратор судов...

Ким був "сірий кардинал" і куратор судової системи Януковича: велика біографія Андрія Портнова https://24tv.ua/andriy-portnov-biografiya-hto-takiy-skandali-yak-buv-radnikom_n282777821 травня іспанські ЗМІ повідомили про вбивство Андрія Портнова – зрадника, одіозного блогера та колишнього українського неформального куратора судової системи, про якого ходили наполегливі чутки, що нібито "колишніх" не буває.



Вибори у липні? В ОП відповіли The Economist: &quo...

Вибори у липні? В ОП відповіли The Economist: "Не було такої наради і доручення"Чи дійсно в Україні готуються до президентських виборів у липні? Британське видання The Economist стверджує, що так. Однак в Офісі президента (ОП) категорично заперечують: жодної наради з цього питання не було, як і жодних доручень щодо організації виборів.

 



Податкова діра «ОККО»: що приховує мережа АЗС під ...

Податкова діра «ОККО»: що приховує мережа АЗС під завісою волонтерстваБензин дуже вигідний товар для «скрутки», бо його можна прив’язати до будь-якого виробництва. Цю фразу голова податкового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев сказав в квітні 2021 року...




Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Block title
Block content

Поиск

Главная » 2016 » Март » 14 » Премьер похвалил «приватовского» дорожника за ремонт, где украли 21 миллион
13:26
Премьер похвалил «приватовского» дорожника за ремонт, где украли 21 миллион

Яценюк похвалил «приватовского» дорожника за ремонт, где украли 21 миллионПремьер-министр Арсений Яценюк назвал дешевым и качественным ремонт дороги Львов-Ивано-Франивский, выполненный фирмой «ПБС», сообщается на сайте правительства.

Благодаря открытым тендерам было сэкономлено 30% от начальной проектно-сметной стоимости ремонта дороги Львов-Ивано-Франковск: «Была конкуренция, были разные заявки. И те, которые выиграли тендер, построили качественную и гораздо более дешевую», - подчеркнул глава правительства, пишут «Наши гроши» nashigroshi.org

Стоит омтетить, что в прошлом году следователи Ивано-Франковского ГУ ДФС открыли уголовное производство в отношении завышения стоимости ремонта автодороги Н-09 Мукачево-Ивано-Франковск-Львов на 22 120 000 грн.

Так, фирма «ПБС» уже получила из госбюджета 90,45 миллионов грн. для выполнения работ «ПБС» и его подрядчик «Автомагистраль-Юг» приобрели за 61 310 000 грн строительные материалы у фирмы «Вита Констракшн», которая купила их по цепочке у компаний «Скорзонера» и «Дриада Риал Эстейт». Последняя в свою очередь закупила эти стройматериалы производителей по значительно более низким ценам. Завышение стоимости стройматериалов составило 22 120 000 грн.

Как указывают следователи, «Вита Констракшин», «Скорзонера» и «Дриада Риал Эстейт» являются связанными между собой фирмами, поскольку в них похожи адреса, одни и те же работники, отчетность всех обществ подается с одного электронного адреса и IP-адреса.

Фирму «ПБС» контролирует нардеп Александр Шевченко, был избран в парламент от «Блока Петра Порошенко», но в сентябре вышел из фракции. Ранее он был директором курорта «Буковель» и ООО «Скорзонера», которым через офшор «Шиллингстон Групп Инк.» (Сент-Винсент) владеют Геннадий Боголюбов и Игорь Коломойский.

Категория: Новости | Просмотров: 1065 | Добавил: admin | Теги: приват, Яценюк, Боголюбов | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
ComForm">
avatar

Обсудить на Юридическом форуме

ИНТЕРВЬЮ

Олександр Сирський: «Підготовлений мобілізаційний ресурс противника — близько 5 млн осіб. А мобресурс загалом — 20 мільйонів» . Частина 2.

Олександр Сирський: «Підготовлений мобілізаційний ресурс противника — близько 5 млн осіб. А мобресурс загалом — 20 мільйонів» . Частина 2.Ви самі можете оцінити коректність цієї оцінки, тому що після цього був уже Курський наступ. І фактично він повністю відтворив ту наступальну операцію, яка була в Харкові.



Тарас Ткаченко про мобілізацію у ЗСУ, скандал з прізвищем Зеленський та конфлікт зі Стасом Бокланом

"Європа закрилася, вже не хоче бачити війну". Тарас Ткаченко – про мобілізацію у ЗСУ, скандал з прізвищем Зеленський та конфлікт зі Стасом БокланомТарас Ткаченко – відомий український кінорежисер, що зняв картини "Чорний ворон" з Тарасом Цимбалюком та Наталею Сумською, "Гніздо горлиці" з Риммою Зюбіною, серіали "Хазяїн" із Богданом Бенюком та Ольгою Сумською, "Мама" з Олесею Жураківською та багато інших робіт. Влітку 2022 року митець мобілізувався до лав ЗСУ.