21 травня іспанські ЗМІ повідомили про вбивство Андрія Портнова – зрадника, одіозного блогера та колишнього українського неформального куратора судової системи, про якого ходили наполегливі чутки, що нібито "колишніх" не буває.
Чи дійсно в Україні готуються до президентських виборів у липні? Британське видання The Economist стверджує, що так. Однак в Офісі президента (ОП) категорично заперечують: жодної наради з цього питання не було, як і жодних доручень щодо організації виборів.
Бензин дуже вигідний товар для «скрутки», бо його можна прив’язати до будь-якого виробництва. Цю фразу голова податкового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев сказав в квітні 2021 року...
Block title
Block content
Block title
Block content
Block title
Block content
Block title
Block content
Block title
Block content
Block title
Block content
Block title
Block content
Block title
Block content
Block title
Block content
Block title
Block content
Block title
Block content
Block title
Block content
Block title
Block content
Block title
Block content
Поиск
Главная » 2015»Октябрь»6 » Свобода слова по-новому. На Харьковщине избили журналистов. ВИДЕО
09:12
Свобода слова по-новому. На Харьковщине избили журналистов. ВИДЕО
В Богодухове Харьковской области задержали журналистов ГромадскогоТВ. Об этом сообщили сами задержанные журналисты.
Накануне местные общественные активисты пригласили журналистов ГромадскогоТВ в Харьков на акцию против незаконной переработки нефти на ООО «Богодуховская нефтебаза».
По мнению активистов, нефть, которую на этом заводе перерабатывают, привезена из оккупированных территорий.
После нескольких минут пребывания активистов вблизи завода в здание подъехали 8 машин с номерными знаками МВД, из них вышли люди в форме.
Ви самі можете оцінити коректність цієї оцінки, тому що після цього був уже Курський наступ. І фактично він повністю відтворив ту наступальну операцію, яка була в Харкові.
Тарас Ткаченко – відомий український кінорежисер, що зняв картини "Чорний ворон" з Тарасом Цимбалюком та Наталею Сумською, "Гніздо горлиці" з Риммою Зюбіною, серіали "Хазяїн" із Богданом Бенюком та Ольгою Сумською, "Мама" з Олесею Жураківською та багато інших робіт. Влітку 2022 року митець мобілізувався до лав ЗСУ.