21 травня іспанські ЗМІ повідомили про вбивство Андрія Портнова – зрадника, одіозного блогера та колишнього українського неформального куратора судової системи, про якого ходили наполегливі чутки, що нібито "колишніх" не буває.
Чи дійсно в Україні готуються до президентських виборів у липні? Британське видання The Economist стверджує, що так. Однак в Офісі президента (ОП) категорично заперечують: жодної наради з цього питання не було, як і жодних доручень щодо організації виборів.
Бензин дуже вигідний товар для «скрутки», бо його можна прив’язати до будь-якого виробництва. Цю фразу голова податкового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев сказав в квітні 2021 року...
Block title
Block content
Block title
Block content
Block title
Block content
Block title
Block content
Block title
Block content
Block title
Block content
Block title
Block content
Block title
Block content
Block title
Block content
Block title
Block content
Block title
Block content
Block title
Block content
Block title
Block content
Block title
Block content
Поиск
Главная » 2011»Май»13 » Замглавы Конституционного суда где-то «направосудил» больше миллиона
09:44
Замглавы Конституционного суда где-то «направосудил» больше миллиона
Заместитель главы Конституционного суда Сергей Винокуров в 2010 году заработал 1 миллион 188 тысяч гривен. Отчет о его доходах обнародован на сайте высшей судебной инстанции страны. Еще 847 тысяч заработали члены его семьи. Также Винокуров имеет на своих банковских счетах 1 миллион 650 тысяч гривен, а семья судьи держит в банке 749 тысяч.
Интересно, что при таких доходах Винокуров никогда не занимался бизнесом. Также к активам Винокурова относится квартира площадью 81,9 квадратных метров, гараж у 25,9 квадратных метров и автомобиль Toyota Rav4.
Семья судьи владеет земельным участком в 0,2 гектара, квартирой площадью 102 квадратных метра, дачным домом в 320 квадратов, и машиной Nissan X-TRAIL.
При этом Винокуров заработал больше, чем глава Конституционного суда Анатолий Головин. Глава КС в 2010 году заработал 655 тысяч гривен. В этой сумме, кроме зарплаты, учтена военная пенсия.
Семья Головина заработала за год всего 85 тысяч гривен. Глава КС также держит в банках 581 тысяч гривен и ценные бумаги на 4 тысячи. Члены судейской семьи имеют на счетах 711 тысяч гривен.
Ви самі можете оцінити коректність цієї оцінки, тому що після цього був уже Курський наступ. І фактично він повністю відтворив ту наступальну операцію, яка була в Харкові.
Тарас Ткаченко – відомий український кінорежисер, що зняв картини "Чорний ворон" з Тарасом Цимбалюком та Наталею Сумською, "Гніздо горлиці" з Риммою Зюбіною, серіали "Хазяїн" із Богданом Бенюком та Ольгою Сумською, "Мама" з Олесею Жураківською та багато інших робіт. Влітку 2022 року митець мобілізувався до лав ЗСУ.